rezerwacja wizyty: 735-00-88-87
kontakt@perfectskinclinic.pl

Aleksandra Rusztowicz

Aleksandra Rusztowicz ( Łukaszyńska )
mgr kosmetolog, licencjonowana linergistka Long Time Liner®

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w 2012 roku ukończyłam studia II stopnia na kierunku kosmetologia uzyskując tytuł magister kosmetolog, w 2010 roku ukończyłam studia I stopnia na kierunku kosmetologia uzyskując tytuł licencjonowany kosmetolog. Pracę dyplomową z dziedziny peelingów chemicznych broniłam w Klinice Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Dermatochirurgii w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Grażyny Broniarczyk – Dyla.

Ukończyłam również Policealne Studium Kosmetyki i Masażu w Opolu. W 2007 roku uzyskałam liczne tytuły, Technik Usług Kosmetycznych, Dyplomowana Kosmetyczka, Dyplomowana Stylistka Twarzy, Dyplomowana Masażystka.

Zdobyłam licencję linergistki Long Time Liner®. Szkolenie ukończyłam w najlepszym w kraju Centrum Szkoleniowym Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak, tym samym dołączyłam do międzynarodowego grona linergistek Long Time Liner®.

W 2017 roku dzięki uznaniu klientów otrzymałam wyróżnienie przyznane przez Nową Trybunę Opolską w Plebiscycie Mistrzowie Urody - I miejsce Kosmetolog Roku w Opolu oraz II miejsce Kosmetolog Roku w Województwie Opolskim.

W zawodzie pracuje od 2005 roku stale podnosząc swoje kwalifikacje, uczestniczę w kongresach, sympozjach oraz szkoleniach branżowych, a zdobytą wiedzę z zamiłowaniem przekładam na doskonalenie oferty.

„ Praca jest moją pasją, a satysfakcja klienta najcenniejszym wynagrodzeniem ”