rezerwacja wizyty: 735-00-88-87
kontakt@perfectskinclinic.pl

Aleksandra Łukaszyńska

Aleksandra Łukaszyńska
mgr kosmetolog, licencjonowana linergistka Long Time Liner®

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w 2012 roku ukończyła studia II stopnia na kierunku kosmetologia uzyskując tytuł magister kosmetolog, w 2010 roku ukończyła studia I stopnia na kierunku kosmetologia uzyskując tytuł licencjonowany kosmetolog. Pracę dyplomową z dziedziny peelingów chemicznych broniła w Klinice Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Dermatochirurgii w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Grażyny Broniarczyk – Dyla.

Absolwentka Policealnego Studium Kosmetyki i Masażu w Opolu. W 2007 roku uzyskała liczne tytuły, Technik Usług Kosmetycznych, Dyplomowana Kosmetyczka, Dyplomowana Stylistka Twarzy, Dyplomowana Masażystka.

Zdobyła licencję linergistki Long Time Liner®. Szkolenie ukończyła w najlepszym w kraju Centrum Szkoleniowym Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak, tym samym dołączyła do międzynarodowego grona linergistek Long Time Liner®.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach, sympozjach oraz szkoleniach branżowych, zdobytą wiedzę z zamiłowaniem przekłada na doskonalenie oferty.

Mówi o sobie:
„Milość do zawodu napędza mnie do samodoskonalenia, to moja droga do osiągnięcia sukcesu”