rezerwacja wizyty: 735-00-88-87
kontakt@perfectskinclinic.pl

Perfect Skin Clinic

PERFECT SKIN CLINIC to odpowiedź na współczesne potrzeby ludzi ceniących czas i profesjonalizm. To pierwsza w Opolu i powiecie Opolskim mobilna klinika oferująca usługi z zakresu kosmetologii oraz makijażu permanentnego w klinice oraz w domu klienta.

Cel

Moim celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Oferta zabiegów obejmuje jedynie skuteczne oraz bezpieczne metody z dziedziny kosmetologii estetycznej, medycznej oraz pielęgnacyjnej i makijażu permanentnego.

Jakość

Oferowane zabiegi przeprowadzam z zastosowaniem preparatów oraz sprzętu wysokiej klasy. Ofertę opieramy na współpracy z renomowanymi markami z całego świata takimi jak Long Time Liner, Dermalogica, Mediderma, Revitacare, Vivacy.

Dysponuję najwyższej klasy metodą makijażu permanentnego. Long Time Liner® Counture® Make-up, to najbardziej precyzyjna i bezpieczna metoda makijażu permanentnego na świecie. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-kompetencje

Kompetencje

Wysokie kwalifikacje, wiedza oraz umiejętności ugruntowane 15 - letnim doświadczeniem umożliwiły mi opracowanie autorskich programów zabiegowych zwalczających niedoskonałości skóry. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-perfekcjonizm

Personalizacja

Uwzględniam oczekiwania na każdym etapie działania. Komponuję programy dedykowane indywidualnym potrzebom skóry. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dbam o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Używam produktów jednorazowych, stosuję procedury dezynfekcji oraz sterylizacji. Posiadam medyczny Autoklaw Klasy B gwarantujący 100 % aseptyki. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-mobilność

Etyka

Przestrzegam etyki zawodowej, działam zgodnie z normami i przepisami prawa.

perfect-skin-clinic-ikona-atut-jakość

Perfekcjonizm

Moją domeną jest perfekcjonizm!

Zapraszam

mgr Aleksandra Rusztowicz

Kosmetolog