rezerwacja wizyty: 735-00-88-87
kontakt@perfectskinclinic.pl

Perfect Skin Clinic

PERFECT SKIN CLINIC to odpowiedź na współczesne potrzeby ludzi ceniących czas i profesjonalizm. To pierwsza w Opolu i województwie Opolskim mobilna klinika oferująca pełną gamę usług z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego z dojazdem do klienta.

Cel

Naszym celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Oferta zabiegów obejmuje jedynie skuteczne oraz bezpieczne metody z dziedziny kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej oraz makijażu permanentnego.

Jakość

Oferowane zabiegi przeprowadzamy z zastosowaniem preparatów oraz sprzętu wysokiej klasy. Ofertę opieramy na współpracy z renomowanymi markami z całego świata takimi jak Long Time Liner, Dermalogica, Mediderma, Aestetical Dermal, Depileve, Gehwol, Opi, Mio Skincare, Revitalash.

Dysponujemy najwyższej klasy metodą makijażu permanentnego. Long Time Liner® Counture® Make-up, to najbardziej precyzyjna i bezpieczna metoda makijażu permanentnego na świecie. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-kompetencje

Kompetencje

Wysokie kwalifikacje, wiedza oraz umiejętności ugruntowanym dziesięcioletnim doświadczeniem umożliwiły nam opracowanie autorskich programów zabiegowych zwalczających niedoskonałości skóry. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-perfekcjonizm

Personalizacja

Uwzględniamy oczekiwania na każdym etapie działania. Komponujemy programy dedykowane indywidualnym potrzebom skóry. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Używamy produktów jednorazowych, stosujemy procedury dezynfekcji oraz sterylizacji. Posiadamy medyczny Autoklaw Klasy B gwarantujący 100 % aseptyki. 

perfect-skin-clinic-ikona-atut-mobilność

Etyka

Przestrzegamy etyki zawodowej, działamy zgodnie z normami i przepisami prawa.

perfect-skin-clinic-ikona-atut-jakość

Perfekcjonizm

Naszą domeną jest perfekcjonizm… 

Zapraszam

mgr Aleksandra Łukaszyńska